RM CENTRUM JIŘICE

RM Centrum Jiřice je otevřeno od srpna roku 2014 pro Vás – kutily, řemeslníky, chovatele, pěstitele, pracovníky v lesním hospodářství, rodiče s dětmi, lakýrníky, malíře, zahrádkáře atd.

Z původních 2 600 položek se jejich počet za první rok podnikání změnil na 6 900 položek, při příležitosti oslavy 2. výročí od založení nabízíme již cca 10 250 položek.

Domácí kutilové a drobní živnostníci jsou mile překvapeni nabídkou elektrického a ručního nářadí, spojovacího materiálu – u nás lze kompletně vybavit dílnu.

Chovatelé domácích a hospodářských zvířat využívají širokou škálu krmiv, vitamínových a jiných doplňků, napáječek, hnízdních budek atd.

Mnoho holubářů už známe jménem a přijíždějí k nám  ze všech koutů ČR.

Pro zahrádkáře obměňujeme sezónní nabídku substrátů, nářadí na úpravu zahrady, přípravků na hubení škůdců, hnojiv, květináčů, truhlíků. Doplnili jsme sortiment řetězů pro motorové pili, samozřejmostí se staly oleje do motorů a sekaček, žací struny, příslušenství pro křovinořezy, zahradní hadice.

Malíři a  lakýrníci oceňují nabídku interierových a exteriérových barev, brusiv, zakrývacích materiálů, štětců.

Hospodyňky u nás najdou úklidové pomůcky, úklidové nářadí, čistící prostředky. Novinkou jsou Vlhčené ubrousky, pečící papíry, rukavice, kuchyňské houbičky firmy Vortex,  značka plenek a plenkových kalhotek MUUMI Baby.

Nově jsme zřídili též půjčovnu nářadí.

V naší „mini ZOO“ máme momentálně 2 kozy, 1 mamku vietnamského prasete se šesti selátky, dva králíčky, slepice, kohouty, kuřátka, papoušky, andulky ….  

Řídíme se sloganem: „…Nikdo nedokáže slíbit to, co my dokážeme zařídit (nejpozději do týdne) … „

Na facebooku nás najdete na adrese:https://www.facebook.com/www.rmcentrum.cz?fref=ts

Předem děkujeme za Vaše příspěvky a laiky.

Bližší info www.rmcentrum.cz